PSYCHOTERAPIA PAR
RATUJEMY ZWIĄZKI 

20

Psychoterapia uczy komunikacji, wyrażania i słuchania potrzeb, otwierania się na miłość. Pomaga rozwiązać problemy i wskazuje drogę do harmonijnego porozumienia. Obydowje możecie czuć się dobrze w swojej relacji. Dajcie sobie szansę!

Więcej…

18 MARCA 2019

SCHUDNIJ na DOBRE 
GRUPA WSPARCIA

Masz dość nieskutecznych diet? Marzysz o tym, by wreszcie pozbyć się zbędnych kilogramów, poczuć się dobrze we własnym ciele i odzyskać pewność siebie? Przyjdź! Pomożemy Ci!

18 MARCA rozpoczynamy spotkania grupy wsparcia.. Uzyskasz w niej wsparcie psychologiczne, które wzmocni twoją silną wolę i pozwoli uporać się ze słabościami. Dostaniesz pomoc dietetyka, który pomoże ci trwale zmienić złe nawyki żywieniowe i nauczy cieszyć się smakiem zdrowych i nietuczących potraw. Jeśli zechcesz kosmetolog i lekarz medycyny estetycznej pomogą ci poprawić wygląd twojej skóry i ciała. Zapraszamy!

PSYCHOTERAPIA!

Potrzebujesz wsparcia, borykasz się z poczuciem bezsensu życia, chcesz pozbyć się uczucia smutku i beznadziei…

Więcej…

27-28 KWIETNIA 2019

images

OBUDŹ SWOJĄ KREATYWNOŚĆ


Warsztaty uczą twórczo korzystać z własnych doświadczeń i emocji, pomagają odkryć swoje talenty i sięgać myślą dalej. 

Więcej…

11-12 MAJA 2019

zlosc

ZAPANUJ NAD ZŁOŚCIĄ

Warsztaty pomogą Ci dociec skąd w nas bierze się a nas złość i negatywne emocje. Pokażemy Ci jak nad nimi panować.

Więcej…

ZAPRASZAMY NA PSYCHOTERAPIĘ!

Jeśli borykasz się z poczuciem bezsensu instnienia, potrzebujesz wsparcia albo pomocy w odnalezieniu własnej, dobrej ścieżki życiowej i chcesz nauczyć się czerpania radości z codzienności… Przyjdź! Jesteśmy tu po to, by Ci pomóc!

 

Akademia Psychologii Pozytywnej... 

... została stworzona dla osób chcących żyć pełnią satysfakcjonującego życia. Powstała, by z pomocą najwyższej uważności i pełnego zrozumienia intelektualnego, identyfikować, zgłębiać i wzmacniać silne strony, talenty i cnoty, by te mogły kwitnąć, dodając życiu jaskrawości i uświadomionej wartości. 

Misją Akademii Psychologii Pozytywnej jest wspieranie rozwoju , edukacja, treningi oraz szerzenie Psychologii Pozytywnej, której podstawowym założeniem jest to, ze ludzie chcą wieść życie pełne sensu i satysfakcji, oraz wspierać i rozwijać to co jest w nich najlepsze i najbardziej wartościowe, by móc z całą mocą doświadczać miłości, życia zawodowego oraz wszelkich aspektów życia intymnego.

Psychologia Pozytywna koncentruje się na trzech podstawowych aspektach: na nauce pełnego odczuwania pozytywnych emocji, na wzmacnianiu pozytywnych cech indywidualnych, a tym samym zmniejszaniu znaczenia cech negatywnych oraz trudności życiowych. Rozumienie pozytywnych emocji pociąga za sobą analizę zadowolenia z przeszłości, skupia się na odczuwaniu szczęścia „tu i teraz” oraz budowaniu pozytywnej nadziei na przyszłość. A wiedza na temat silnych stron człowieka - umiejętności odczuwania i przeżywania miłości, satysfakcji z pracy, odnajdowania odwagi, uważnego współczucia, talentu twórczości, integralności, samokontroli czy samoświadomości pomaga posiąść mądrość, dzięki której sami możemy kreować niosące zadowolenie życie.

 ____________________________________________________________________________________________________________________________________

Najważniejsze to rozumieć, żyć "tu i teraz" oraz czerpać moc i radość z tego co spotyka nas na co dzień. Żałowanie przeszłości, czy zamartwianie się przyszłością nie pomaga doświadczać życia jakie przyszło nam wieść. Tylko duża uważność i świadomość myśli, uczuć i działań, które z nas wypływają, daje szansę na dostrzeżenie "więcej" i bycie "bardziej".