18 MARCA 2019

SCHUDNIJ na DOBRE 
GRUPA WSPARCIA

Masz dość nieskutecznych diet? Marzysz o tym, by wreszcie pozbyć się zbędnych kilogramów, poczuć się dobrze we własnym ciele i odzyskać pewność siebie? Przyjdź! Pomożemy Ci!

18 MARCA rozpoczynamy spotkania grupy wsparcia.. Uzyskasz w niej wsparcie psychologiczne, które wzmocni twoją silną wolę i pozwoli uporać się ze słabościami. Dostaniesz pomoc dietetyka, który pomoże ci trwale zmienić złe nawyki żywieniowe i nauczy cieszyć się smakiem zdrowych i nietuczących potraw. Jeśli zechcesz kosmetolog i lekarz medycyny estetycznej pomogą ci poprawić wygląd twojej skóry i ciała. Zapraszamy!

27-28 KWIETNIA 2019

images

OBUDŹ SWOJĄ KREATYWNOŚĆ


Warsztaty uczą twórczo korzystać z własnych doświadczeń i emocji, pomagają odkryć swoje talenty i sięgać myślą dalej. 

Więcej…

PSYCHOTERAPIA PAR
RATUJEMY ZWIĄZKI 

20

Psychoterapia uczy komunikacji, wyrażania i słuchania potrzeb, otwierania się na miłość. Pomaga rozwiązać problemy i wskazuje drogę do harmonijnego porozumienia. Obydowje możecie czuć się dobrze w swojej relacji. Dajcie sobie szansę!

Więcej…

11-12 MAJA 2019

zlosc

ZAPANUJ NAD ZŁOŚCIĄ

Warsztaty pomogą Ci dociec skąd w nas bierze się a nas złość i negatywne emocje. Pokażemy Ci jak nad nimi panować.

Więcej…

PSYCHOTERAPIA!

Potrzebujesz wsparcia, borykasz się z poczuciem bezsensu życia, chcesz pozbyć się uczucia smutku i beznadziei…

Więcej…

Coaching

„Każdemu powinno zależeć na prawdziwym doświadczaniu, na tym, by poczuć rzeczy do końca, na tym, by zobaczyć co życie ma w środku... bo tam właśnie jest jego esencja - (ON)"

Coaching jest skierowany do osób, które chcą nauczyć się umiejętności, znaleźć motywację do działania i nauczyć się sposobów, które pomogą im odnieść życiowy sukces i znaleźć satysfakcję z bycia tym kim są.

Proces doskonalenia umiejętności, wydobywanie i wzmacnianie naturalnego potencjału oraz korekta nieskutecznych i utrudniających osiąganie sukcesu działań. Tym zajmujemy się w procesie coachingu. Obserwacja i analiza własnej pracy, oceny wartości własnej, otrzymywanie informacji zwrotnej oraz oceny postępowania, a także układaniu i planowaniu strategii postępowania zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, a także wsparcie w dążeniu do sukcesu w każdej z tych dziedzin – to właśnie istota coachingu.

Na sesjach coachingowych będziemy dążyć do wykorzystania Twoich zasobów osobistych, wiedzy i umiejętności. Będziemy odkrywać i wzmacniać te Twoje mocne strony, o których istnieniu nawet nie wiesz, identyfikować i korygować utrudniające funkcjonowanie przekonania i zachowania. A to wszystko po to byś osiągał/a sukces w życiu zawodowym i prywatnym, doświadczał/a uroków życia i pozbył/a się więzienia złych przekonań i nawyków.

Jedna sesja coachingowa trwa 50 minut i kosztuje 150 zł.