Coaching

„Każdemu powinno zależeć na prawdziwym doświadczaniu, na tym, by poczuć rzeczy do końca, na tym, by zobaczyć co życie ma w środku... bo tam właśnie jest jego esencja - (ON)"

Coaching jest skierowany do osób, które chcą nauczyć się umiejętności, znaleźć motywację do działania i nauczyć się sposobów, które pomogą im odnieść życiowy sukces i znaleźć satysfakcję z bycia tym kim są.

Proces doskonalenia umiejętności, wydobywanie i wzmacnianie naturalnego potencjału oraz korekta nieskutecznych i utrudniających osiąganie sukcesu działań. Tym zajmujemy się w procesie coachingu. Obserwacja i analiza własnej pracy, oceny wartości własnej, otrzymywanie informacji zwrotnej oraz oceny postępowania, a także układaniu i planowaniu strategii postępowania zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, a także wsparcie w dążeniu do sukcesu w każdej z tych dziedzin – to właśnie istota coachingu.

Na sesjach coachingowych będziemy dążyć do wykorzystania Twoich zasobów osobistych, wiedzy i umiejętności. Będziemy odkrywać i wzmacniać te Twoje mocne strony, o których istnieniu nawet nie wiesz, identyfikować i korygować utrudniające funkcjonowanie przekonania i zachowania. A to wszystko po to byś osiągał/a sukces w życiu zawodowym i prywatnym, doświadczał/a uroków życia i pozbył/a się więzienia złych przekonań i nawyków.

Jedna sesja coachingowa trwa 60 minut i kosztuje 250 zł.

joomla template 1.6