O mnie

img 8973cutJestem psychologiem, terapeutą, trenerem rozwoju osobistego  oraz założycielką Akademii Psychologii Pozytywnej.
Ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej, na kierunku psychologii klinicznej. Przebyłam specjalizacje
z Psychologii Kryzysu i Interwencji Kryzysowej, Terapii Poznawczo-Behawioralnej, Stosowanej Psychologii Twórczości oraz Zastosowania Metod Aktywnych.

Lubię prowadzić treningi i warsztaty, poznawać nowych ludzi, przyglądać się temu jak  coś dla siebie na tych zajęciach odkrywają, a także obserwować budujące się relacje i zachodzące na szkleniach zawsze interesujące procesy grupowe. 

Najbardziej interesuje mnie  praca z osobami indywidualnymi, zarówno w podejściu terapeutycznym, jak i coachingowym oraz trenerskim. Ogromną uwagę poświęcam tematyce uważności oraz szerzeniu idei uważnego życia, które, moim zdaniem, pomagają w budowaniu zdrowych relacji międzyludzkich, radzeniu sobie z trudnościami życiowymi  oraz odnajdowaniu własnego potencjału.

Ciekawi mnie zastosowanie technik medytacyjnych w psychoterapii. Ukończyłam szkolenie z RacjonalnejTerapii Zachowania (RTZ), jestem w trakcie szkolenia 
w Szkole Treningu i Warsztatu Psychologicznego Ośrodka Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA oraz w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w ramach Programu Licencyjnego Instytutu Psychologii Procesu akredytowanego przez International Assocciation for Proccess Oriented Psychology (IAPOP).

Pracuję z osobami indywidualnymi i parami, jako terapeuta oraz z grupami - jako szkoleniowiec z zakresu szkoleń miękkich. Lubię prowadzić szkolenia z komunikacji, asertywności oraz opanowywania stresu, a także warsztaty, które uczą uważności
w życiu, a przede wszystkim w budowaniu bliskich relacji.

Od wielu lat pracuję jako dziennikarz parający się tematyką psychologiczną i zdro- wotną oraz reportażami o zwykłych – niezwykłych ludziach. Jestem absolwentką Wydziału Zarządzania ze specjalizacją w Zarządzaniu Zasobami Ludzkimi.

Prywatnie uwielbiam słońce i podróże do ciepłych krajów, podziwiać i robić fotografie, uczyć się ciekawych rzeczy. Lubię wyprawy na ryby, ale nie po to, by je łowić, a żeby z bliską mi osobą siedzieć na brzegu rzeki, wygrzewać się na słoneczku i czytać na głos ineresujące książki.  Wiele satysfakcji daje mi "odkrywanie" siebie samej i praca nad sobą w dążeniu do osiagnięciu harmonii i szczęścia. Jestem entuzjastką gotowanie i pieczenia, bo to zajęcia, które pozwalają mi na codzienną twórczość. Kocham śmiać się, śpiewać i tańczyć, to ostatnie szczególnie wtedy, gdy nikt tego nie widzi :) 

joomla template 1.6