11-12 MAJA 2019

zlosc

ZAPANUJ NAD ZŁOŚCIĄ

Warsztaty pomogą Ci dociec skąd w nas bierze się a nas złość i negatywne emocje. Pokażemy Ci jak nad nimi panować.

Więcej…

PSYCHOTERAPIA PAR
RATUJEMY ZWIĄZKI 

20

Psychoterapia uczy komunikacji, wyrażania i słuchania potrzeb, otwierania się na miłość. Pomaga rozwiązać problemy i wskazuje drogę do harmonijnego porozumienia. Obydowje możecie czuć się dobrze w swojej relacji. Dajcie sobie szansę!

Więcej…

27-28 KWIETNIA 2019

images

OBUDŹ SWOJĄ KREATYWNOŚĆ


Warsztaty uczą twórczo korzystać z własnych doświadczeń i emocji, pomagają odkryć swoje talenty i sięgać myślą dalej. 

Więcej…

PSYCHOTERAPIA!

Potrzebujesz wsparcia, borykasz się z poczuciem bezsensu życia, chcesz pozbyć się uczucia smutku i beznadziei…

Więcej…

18 MARCA 2019

SCHUDNIJ na DOBRE 
GRUPA WSPARCIA

Masz dość nieskutecznych diet? Marzysz o tym, by wreszcie pozbyć się zbędnych kilogramów, poczuć się dobrze we własnym ciele i odzyskać pewność siebie? Przyjdź! Pomożemy Ci!

18 MARCA rozpoczynamy spotkania grupy wsparcia.. Uzyskasz w niej wsparcie psychologiczne, które wzmocni twoją silną wolę i pozwoli uporać się ze słabościami. Dostaniesz pomoc dietetyka, który pomoże ci trwale zmienić złe nawyki żywieniowe i nauczy cieszyć się smakiem zdrowych i nietuczących potraw. Jeśli zechcesz kosmetolog i lekarz medycyny estetycznej pomogą ci poprawić wygląd twojej skóry i ciała. Zapraszamy!

Terapia indywidualna

Jest skierowana do osób, które chcą pogłębić świadomość swojej egzystencji, lepiej poznać i zrozumieć siebie oraz otaczający świat, jak również poprawić swoje funkcjonowanie w relacjach z innymi ludźmi.

Terapia indywidualna pomaga pozbyć się niszczących, utrudniających życie nawyków oraz przekonań, a także uczy odnajdować w swojej egzystencji szczęście
i satysfakcję.

Jeśli doświadczasz uczucia przygnębienia i niezadowolenia zżycia, stanów depresyjnych, czy okresów obniżonego nastroju, trudności w budowaniu zdrowych, satysfakcjonujących związków i relacji, zahamowań w wyrażaniu siebie oraz odnajdywaniu celów i rodzącej zadowolenie drogi życiowej, lęków, niszczącej potrzeby kontroli, czy innych problemów psychicznych – psychoterapia indywidualna może Ci pomóc. Praca nad sobą prowadzi do harmonii, głębokiego zrozumienia siebie
i swoich zachowań w relacjach z innymi ludźmi, uczy uważności potrzebnej do satysfakcjonującego istnienia w życiu oraz do dostrzegania szans i zagrożeń na ścieżce życia.