27-28 KWIETNIA 2019

images

OBUDŹ SWOJĄ KREATYWNOŚĆ


Warsztaty uczą twórczo korzystać z własnych doświadczeń i emocji, pomagają odkryć swoje talenty i sięgać myślą dalej. 

Więcej…

PSYCHOTERAPIA!

Potrzebujesz wsparcia, borykasz się z poczuciem bezsensu życia, chcesz pozbyć się uczucia smutku i beznadziei…

Więcej…

18 MARCA 2019

SCHUDNIJ na DOBRE 
GRUPA WSPARCIA

Masz dość nieskutecznych diet? Marzysz o tym, by wreszcie pozbyć się zbędnych kilogramów, poczuć się dobrze we własnym ciele i odzyskać pewność siebie? Przyjdź! Pomożemy Ci!

18 MARCA rozpoczynamy spotkania grupy wsparcia.. Uzyskasz w niej wsparcie psychologiczne, które wzmocni twoją silną wolę i pozwoli uporać się ze słabościami. Dostaniesz pomoc dietetyka, który pomoże ci trwale zmienić złe nawyki żywieniowe i nauczy cieszyć się smakiem zdrowych i nietuczących potraw. Jeśli zechcesz kosmetolog i lekarz medycyny estetycznej pomogą ci poprawić wygląd twojej skóry i ciała. Zapraszamy!

11-12 MAJA 2019

zlosc

ZAPANUJ NAD ZŁOŚCIĄ

Warsztaty pomogą Ci dociec skąd w nas bierze się a nas złość i negatywne emocje. Pokażemy Ci jak nad nimi panować.

Więcej…

PSYCHOTERAPIA PAR
RATUJEMY ZWIĄZKI 

20

Psychoterapia uczy komunikacji, wyrażania i słuchania potrzeb, otwierania się na miłość. Pomaga rozwiązać problemy i wskazuje drogę do harmonijnego porozumienia. Obydowje możecie czuć się dobrze w swojej relacji. Dajcie sobie szansę!

Więcej…

Rozwój osobisty

Rozwój osobisty do droga do spełnienia. To harmonijny rozwój własnego potencjału, wzmacnianie istniejących i zdobywanie nowych kompetencji. Rozwój osobisty wzmacnia uważność i tożsamość, prowadzi do rozwoju talentów i potencjału indywidualnego, buduje kapitał w postaci odpowiedniej jakości „bycia”, co czyni człowieka atrakcyjnym dla środowiska, dla osób pozostających lub wchodzących z nim w bliskie relacje, ale także dla rynku pracy. Wzmacnianie własnych kompetencji pomaga w osiąganiu celów, realizacji marzeń i aspiracji. Rozwój osobisty nie ogranicza się do samopomocy, ale także niesie pomoc w „byciu i współtworzeniu” z innymi. Rozwój osobisty pomaga stać się mentorem, nauczycielem, czy posłańcem wiedzy i umiejętności dla innych.

Prowadzimy warsztaty i treningi z zakresu tzw. miękkich kompetencji i rozwoju osobistego. Treningi i warsztaty dzięki formie polegającej na pracy na doświadczeniu uczestników są niezwykle skuteczną formą przekazywania wiedzy i kształtowania umiejętności