18 MARCA 2019

SCHUDNIJ na DOBRE 
GRUPA WSPARCIA

Masz dość nieskutecznych diet? Marzysz o tym, by wreszcie pozbyć się zbędnych kilogramów, poczuć się dobrze we własnym ciele i odzyskać pewność siebie? Przyjdź! Pomożemy Ci!

18 MARCA rozpoczynamy spotkania grupy wsparcia.. Uzyskasz w niej wsparcie psychologiczne, które wzmocni twoją silną wolę i pozwoli uporać się ze słabościami. Dostaniesz pomoc dietetyka, który pomoże ci trwale zmienić złe nawyki żywieniowe i nauczy cieszyć się smakiem zdrowych i nietuczących potraw. Jeśli zechcesz kosmetolog i lekarz medycyny estetycznej pomogą ci poprawić wygląd twojej skóry i ciała. Zapraszamy!

11-12 MAJA 2019

zlosc

ZAPANUJ NAD ZŁOŚCIĄ

Warsztaty pomogą Ci dociec skąd w nas bierze się a nas złość i negatywne emocje. Pokażemy Ci jak nad nimi panować.

Więcej…

PSYCHOTERAPIA PAR
RATUJEMY ZWIĄZKI 

20

Psychoterapia uczy komunikacji, wyrażania i słuchania potrzeb, otwierania się na miłość. Pomaga rozwiązać problemy i wskazuje drogę do harmonijnego porozumienia. Obydowje możecie czuć się dobrze w swojej relacji. Dajcie sobie szansę!

Więcej…

27-28 KWIETNIA 2019

images

OBUDŹ SWOJĄ KREATYWNOŚĆ


Warsztaty uczą twórczo korzystać z własnych doświadczeń i emocji, pomagają odkryć swoje talenty i sięgać myślą dalej. 

Więcej…

PSYCHOTERAPIA!

Potrzebujesz wsparcia, borykasz się z poczuciem bezsensu życia, chcesz pozbyć się uczucia smutku i beznadziei…

Więcej…

Treningi

Szkolenia indukuje ogólny rozwój osobisty. Skupia się na doświadczaniu stanów, emocji, zjawisk powodując poszerzanie świadomości siebie i otaczającego świata. Treningi są nieustrukturyzowane, dzieją z nurtem procesu grupowego i osobistych doświadczeń, koncentrują się na „tu i teraz”. Treningi wzbogacają wewnętrznie, pozwalają na poznanie mechanizmów rządzących nami, światem zewnętrznym i zachodzącymi w tych polach relacjami. Trening pozwala na głębsze zrozumienie siebie i tego co się z niami dzieje. Prowadzący w niedyrektywny spoób kontroluje proces grupowy, który jest najcenniejszym doświadczeniem w tego typo szkoleniach. 

Prowadzimy:

Wyraź siebie. Stanowczo, bez oporów, bez obaw - trening asertywności

Trening twórczości

Trening interpersonalny