PSYCHOTERAPIA!

Potrzebujesz wsparcia, borykasz się z poczuciem bezsensu życia, chcesz pozbyć się uczucia smutku i beznadziei…

Więcej…

PSYCHOTERAPIA PAR
RATUJEMY ZWIĄZKI 

20

Psychoterapia uczy komunikacji, wyrażania i słuchania potrzeb, otwierania się na miłość. Pomaga rozwiązać problemy i wskazuje drogę do harmonijnego porozumienia. Obydowje możecie czuć się dobrze w swojej relacji. Dajcie sobie szansę!

Więcej…

18 MARCA 2019

SCHUDNIJ na DOBRE 
GRUPA WSPARCIA

Masz dość nieskutecznych diet? Marzysz o tym, by wreszcie pozbyć się zbędnych kilogramów, poczuć się dobrze we własnym ciele i odzyskać pewność siebie? Przyjdź! Pomożemy Ci!

18 MARCA rozpoczynamy spotkania grupy wsparcia.. Uzyskasz w niej wsparcie psychologiczne, które wzmocni twoją silną wolę i pozwoli uporać się ze słabościami. Dostaniesz pomoc dietetyka, który pomoże ci trwale zmienić złe nawyki żywieniowe i nauczy cieszyć się smakiem zdrowych i nietuczących potraw. Jeśli zechcesz kosmetolog i lekarz medycyny estetycznej pomogą ci poprawić wygląd twojej skóry i ciała. Zapraszamy!

27-28 KWIETNIA 2019

images

OBUDŹ SWOJĄ KREATYWNOŚĆ


Warsztaty uczą twórczo korzystać z własnych doświadczeń i emocji, pomagają odkryć swoje talenty i sięgać myślą dalej. 

Więcej…

11-12 MAJA 2019

zlosc

ZAPANUJ NAD ZŁOŚCIĄ

Warsztaty pomogą Ci dociec skąd w nas bierze się a nas złość i negatywne emocje. Pokażemy Ci jak nad nimi panować.

Więcej…

Wyraź siebie. Stanowczo, bez oporów, bez obaw - trening asertywności

Asertywność to umiejętność bezpośredniego i szczerego wyrażania własnych myśli, uczuć i potrzeb. To dbanie o zachowanie własnych praw, przy jednoczesnym szacunku dla praw innych ludzi. Dzięki zdolności stanowczego i uczciwego mówienia o własnych odczuciach i przekonaniach, można komunikować otoczeniu dokładnie to co myślimy i czujemy, respektując przy tym prawa i uczucia innych osób.

Na treningu asertywności nauczymy się jak to robić? Pokażemy Ci jak być w zgodzie z samym sobą, nie ulegać manipulacjom oraz pamiętać o swoich prawach, nie przysparzając sobie wrogów oraz negatywnych emocji ze strony innych.

Koszt dwudniowego treningu to 420 zł