PSYCHOTERAPIA PAR
RATUJEMY ZWIĄZKI 

20

Psychoterapia uczy komunikacji, wyrażania i słuchania potrzeb, otwierania się na miłość. Pomaga rozwiązać problemy i wskazuje drogę do harmonijnego porozumienia. Obydowje możecie czuć się dobrze w swojej relacji. Dajcie sobie szansę!

Więcej…

27-28 KWIETNIA 2019

images

OBUDŹ SWOJĄ KREATYWNOŚĆ


Warsztaty uczą twórczo korzystać z własnych doświadczeń i emocji, pomagają odkryć swoje talenty i sięgać myślą dalej. 

Więcej…

PSYCHOTERAPIA!

Potrzebujesz wsparcia, borykasz się z poczuciem bezsensu życia, chcesz pozbyć się uczucia smutku i beznadziei…

Więcej…

18 MARCA 2019

SCHUDNIJ na DOBRE 
GRUPA WSPARCIA

Masz dość nieskutecznych diet? Marzysz o tym, by wreszcie pozbyć się zbędnych kilogramów, poczuć się dobrze we własnym ciele i odzyskać pewność siebie? Przyjdź! Pomożemy Ci!

18 MARCA rozpoczynamy spotkania grupy wsparcia.. Uzyskasz w niej wsparcie psychologiczne, które wzmocni twoją silną wolę i pozwoli uporać się ze słabościami. Dostaniesz pomoc dietetyka, który pomoże ci trwale zmienić złe nawyki żywieniowe i nauczy cieszyć się smakiem zdrowych i nietuczących potraw. Jeśli zechcesz kosmetolog i lekarz medycyny estetycznej pomogą ci poprawić wygląd twojej skóry i ciała. Zapraszamy!

11-12 MAJA 2019

zlosc

ZAPANUJ NAD ZŁOŚCIĄ

Warsztaty pomogą Ci dociec skąd w nas bierze się a nas złość i negatywne emocje. Pokażemy Ci jak nad nimi panować.

Więcej…

Warsztaty

Szkolenia pozwalające zdobyć konkretne umiejętności, gotowe recepty na to ja te umiejętności stosować i wykorzystywać w życiu codziennym. Warsztaty uczą kompetencji psychospołecznych. Dzięki różnego rodzaju symulacjom, dyskusjom, czy np. zabawom uczestnicy warsztatów maja szansę szybko posiąść merytoryczną wiedzę, wzmocnić posiadaną, konkretną umiejętność. Struktura warsztatów oparta jest o przeszłe doświadczenia uczestników, które wykorzystywane są do definiowania celów i nauki konkretnych umiejętności, a następnie używane do budowania planów na przyszłość, odnoszone do rozmaitych sytuacji życiowych. Warsztaty mają formułę strukturalizowaną, w której trener pełni role nauczyciela nowych umiejętności i moderatora działań uczestników.

Organizujemy:

WARSZTATY ANTYSTRESOWE - zachowania zapobiegające niszczącym skutkom stresu

WARSZTATY BUDOWANIA ZDROWYCH RELACJI I WZMACNIANIA WIĘZI 

WARSZTATY ROZWIĄZYWANIA KONFLIKTÓW I RADZENIA SOBIE W SYTUACJACH KRYZYSOWYCH

WARSZTATY BUDOWANIA POCZUCIA WŁASNEJ WARTOŚCI

WARSZTAT DOBREJ KOMUNIKACJI