PSYCHOTERAPIA PAR
RATUJEMY ZWIĄZKI 

20

Psychoterapia uczy komunikacji, wyrażania i słuchania potrzeb, otwierania się na miłość. Pomaga rozwiązać problemy i wskazuje drogę do harmonijnego porozumienia. Obydowje możecie czuć się dobrze w swojej relacji. Dajcie sobie szansę!

Więcej…

PSYCHOTERAPIA!

Potrzebujesz wsparcia, borykasz się z poczuciem bezsensu życia, chcesz pozbyć się uczucia smutku i beznadziei…

Więcej…

27-28 KWIETNIA 2019

images

OBUDŹ SWOJĄ KREATYWNOŚĆ


Warsztaty uczą twórczo korzystać z własnych doświadczeń i emocji, pomagają odkryć swoje talenty i sięgać myślą dalej. 

Więcej…

11-12 MAJA 2019

zlosc

ZAPANUJ NAD ZŁOŚCIĄ

Warsztaty pomogą Ci dociec skąd w nas bierze się a nas złość i negatywne emocje. Pokażemy Ci jak nad nimi panować.

Więcej…

18 MARCA 2019

SCHUDNIJ na DOBRE 
GRUPA WSPARCIA

Masz dość nieskutecznych diet? Marzysz o tym, by wreszcie pozbyć się zbędnych kilogramów, poczuć się dobrze we własnym ciele i odzyskać pewność siebie? Przyjdź! Pomożemy Ci!

18 MARCA rozpoczynamy spotkania grupy wsparcia.. Uzyskasz w niej wsparcie psychologiczne, które wzmocni twoją silną wolę i pozwoli uporać się ze słabościami. Dostaniesz pomoc dietetyka, który pomoże ci trwale zmienić złe nawyki żywieniowe i nauczy cieszyć się smakiem zdrowych i nietuczących potraw. Jeśli zechcesz kosmetolog i lekarz medycyny estetycznej pomogą ci poprawić wygląd twojej skóry i ciała. Zapraszamy!

Uważne życie

To życie w harmonii ze sobą i światem, umiejętność dostrzegania bardziej świadomie tego co nas otacza, zgłębianie tego kim jesteśmy i jakie zajmujemy w świecie miejsce.

Uważność (mindfulness) to prastara technika buddyjska i oznacza rodzaj świadomej, nieosądzającej i skierowanej na „tu i teraz” uwagi, która kształci ogromną świadomość, zrozumienie i akceptację aktualnej sytuacji. Uważność budzi w nas przytomność pozwalającą na uświadamianie sobie własnych możliwości rozwoju i przemiany. Pozwala nie przeoczyć w życiu niczego cennego, co niesie życie, a my byśmy mogli to przeoczyć będąc nie do końca „przytomnymi”.

Uważność pozwala na skontaktowanie się z własnym „Ja”, z własną mądrością i mocą. Daje nam do ręki niebagatelny oręż w walce o szczęśliwe życie w zgodzie ze sobą – możliwość świadomego decydowania o kierunku i jakości naszego życia, zarówno prywatnego, jak i zawodowego.