18 MARCA 2019

SCHUDNIJ na DOBRE 
GRUPA WSPARCIA

Masz dość nieskutecznych diet? Marzysz o tym, by wreszcie pozbyć się zbędnych kilogramów, poczuć się dobrze we własnym ciele i odzyskać pewność siebie? Przyjdź! Pomożemy Ci!

18 MARCA rozpoczynamy spotkania grupy wsparcia.. Uzyskasz w niej wsparcie psychologiczne, które wzmocni twoją silną wolę i pozwoli uporać się ze słabościami. Dostaniesz pomoc dietetyka, który pomoże ci trwale zmienić złe nawyki żywieniowe i nauczy cieszyć się smakiem zdrowych i nietuczących potraw. Jeśli zechcesz kosmetolog i lekarz medycyny estetycznej pomogą ci poprawić wygląd twojej skóry i ciała. Zapraszamy!

11-12 MAJA 2019

zlosc

ZAPANUJ NAD ZŁOŚCIĄ

Warsztaty pomogą Ci dociec skąd w nas bierze się a nas złość i negatywne emocje. Pokażemy Ci jak nad nimi panować.

Więcej…

27-28 KWIETNIA 2019

images

OBUDŹ SWOJĄ KREATYWNOŚĆ


Warsztaty uczą twórczo korzystać z własnych doświadczeń i emocji, pomagają odkryć swoje talenty i sięgać myślą dalej. 

Więcej…

PSYCHOTERAPIA PAR
RATUJEMY ZWIĄZKI 

20

Psychoterapia uczy komunikacji, wyrażania i słuchania potrzeb, otwierania się na miłość. Pomaga rozwiązać problemy i wskazuje drogę do harmonijnego porozumienia. Obydowje możecie czuć się dobrze w swojej relacji. Dajcie sobie szansę!

Więcej…

PSYCHOTERAPIA!

Potrzebujesz wsparcia, borykasz się z poczuciem bezsensu życia, chcesz pozbyć się uczucia smutku i beznadziei…

Więcej…

 

27-28 KWIETNIA 2019

OBUDŹ SWOJĄ KREATYWNOŚĆ!

 

Czasami szarość i rutyna życia przygniata nas tak bardzo, że traci ono „smak”, wydaje się być smutne i bezproduktywne. Jeśli nie godzisz się z takim stanem rzeczy, chcesz dorzucić do niego szczyptę ekscytacji, garść satysfakcji i iskrę poczucia spełnienia– – obudź swoją kreatywność! Trening twórczości prowadzony przez trenerow Akademii Psychologii Pozytywnej pomoże Ci spojrzeć na życie uważniej, odnaleźć w nim sens i własną drogę do rozwoju. Odkryj swoje talenty i nauczy się twórczo korzystać z własnych doświadczeń i emocji. Spraw, by Twoje życie było warte przeżycia!

 


Cena dwudniowego warsztatu to 450 zł