PSYCHOTERAPIA PAR
RATUJEMY ZWIĄZKI 

20

Psychoterapia uczy komunikacji, wyrażania i słuchania potrzeb, otwierania się na miłość. Pomaga rozwiązać problemy i wskazuje drogę do harmonijnego porozumienia. Obydowje możecie czuć się dobrze w swojej relacji. Dajcie sobie szansę!

Więcej…

PSYCHOTERAPIA!

Potrzebujesz wsparcia, borykasz się z poczuciem bezsensu życia, chcesz pozbyć się uczucia smutku i beznadziei…

Więcej…

18 MARCA 2019

SCHUDNIJ na DOBRE 
GRUPA WSPARCIA

Masz dość nieskutecznych diet? Marzysz o tym, by wreszcie pozbyć się zbędnych kilogramów, poczuć się dobrze we własnym ciele i odzyskać pewność siebie? Przyjdź! Pomożemy Ci!

18 MARCA rozpoczynamy spotkania grupy wsparcia.. Uzyskasz w niej wsparcie psychologiczne, które wzmocni twoją silną wolę i pozwoli uporać się ze słabościami. Dostaniesz pomoc dietetyka, który pomoże ci trwale zmienić złe nawyki żywieniowe i nauczy cieszyć się smakiem zdrowych i nietuczących potraw. Jeśli zechcesz kosmetolog i lekarz medycyny estetycznej pomogą ci poprawić wygląd twojej skóry i ciała. Zapraszamy!

27-28 KWIETNIA 2019

images

OBUDŹ SWOJĄ KREATYWNOŚĆ


Warsztaty uczą twórczo korzystać z własnych doświadczeń i emocji, pomagają odkryć swoje talenty i sięgać myślą dalej. 

Więcej…

11-12 MAJA 2019

zlosc

ZAPANUJ NAD ZŁOŚCIĄ

Warsztaty pomogą Ci dociec skąd w nas bierze się a nas złość i negatywne emocje. Pokażemy Ci jak nad nimi panować.

Więcej…

Mindfulness

Inaczej uważna obecność oznacza sztukę świadomego życia, ustawiczną samoobserwację, wnikliwe badanie własnej mentalności, która prowadzi do odszukania harmonii, mądrości i niczym nieskrępowanej radości w życiu. Mindfulness polega na nauce skupiania pełnej uwagi na myślach, emocjach i doznaniach, jakich doświadczamy w każdej chwili życia i przyjmowania ich do siebie takimi jakimi one naprawdę są, bez oceniania, osądzania, roszczeń. Mindfulness, którą najlepiej wykształca buddyjska medytacja, prowadzi do świadomego kontrolowania własnych reakcji na płynące z zewnątrz bodźce, a tym samym na pozbycie się zachowań, lęków i myśli, które utrudniają nam życie i przynoszą negatywne emocje.

Dzięki uważnej obecności można osiągnąć stan mocnego doświadczania własnego życia, pozbyć się wrażenia, że czas przecieka nam przez palce, nie przynosząc niczego konstruktywnego, budującego, przynoszącego satysfakcję. Mindfulness pozwala na pozbycie się irracjonalnych, niszczących nawyków i reakcji na to co się dzieje – panować nad nimi w sposób kompletny i świadomy.